// psychologie výživy

celostní programy

Nadechni se a leť

Transformující cyklus terapeutických setkání

Myslím tím – nadechni se a leť k sobě.

 

Ať je to nespokojenost, frustrace, krize, nemoc nebo vyhoření: vždycky musíš hledat, proč ti daná věc přišla do života. Teprve pak může z tvého života zmizet. Provedu tě hlubokým sebepoznávacím procesem, kdy postupně odhalíš hluboce ukryté příčiny svojí současné situace.

 

Sama podobnou cestou procházím už několik let. Svého času jsem měla docela vážně nemocné dítě, nadváhu a ukřivděný vztek na celý svět. Taky mě to pěkně semlelo a vůbec jsem nechápala, proč se mi to všechno děje.

 

Cestu ven jsem hledala složitě, a paradoxně možná proto jsem měla příležitost si zmapovat, co je efektivní, a co ne. Pokud se v tom nechceš plácat zbytečně dlouho, je třeba co nejdříve začít pracovat zároveň ve třech vrstvách – na úrovni těla, lásky k sobě a dalšího směřování tvé duše.

 

Ráda se stanu průvodcem na cestě k tvojí energii, k tvému rozletu.

Jak to funguje?

Půjdeme na to přes tělo, protože právě tělo bylo to první, co tě upozornilo, že je něco špatně. Ale nezůstaneme jen u něj. Tělo a jeho bolístky (včetně nadváhy) je jako blikající kontrolka, podává nám zprávu, že se v našem životě děje něco jinak, než by mělo.

Zkusíme spolu najít souvislost mezi zprávami těla a tvojí životní situací. Současně se podíváme na způsoby, jak z toho ven.

 

Během naší práce se také celou dobu budeme snažit hledat zdroje, které tě nabíjí energií. A najdeme cestu, jak bys mohla mít tyto zdroje k dispozici každý den.

 

Budeme se scházet 1x za 2-3 týdny. Buď osobně u mě v pracovně v Plzni nebo po domluvě venku v přírodě. Pokud je pro tebe Plzeň daleko, je možná terapie i na dálku po telefonu, volat můžu já tobě. Sezení trvá cca 1,5h a potřebný počet setkání je individuální (většinou 7 – 10).

Pokud budeš chtít, po každém setkání ode mě mailem dostaneš písemné shrnutí toho nejdůležitějšího, co jsme probraly. Nejvíce práce odvedeš v čase mezi našimi setkáními, můžeš se tedy k jednotlivým tématům vracet podle svých potřeb.

 

Co budu chtít po tobě?

Velmi důležitá je tvoje ochota podívat se na své strachy, podvědomé vzorce a programy. A nejen to. Je potřeba dále pracovat na propuštění všech negativních přesvědčení, které ti brání volně dýchat.

Nebudeš na to sama. Po celou dobu budu fungovat jako tvoje podpora, kdykoli budeš potřebovat.

PŘEDSTAV SI, JAKÉ BY TO BYLO:

  • přijímat své tělo a mít ho ráda právě takové, jaké je?
  • nadechnout se BEZ svírání těch největších strachů?
  • sebrat odvahu, podívat se na svůj stín a pak ho přijmout jako plnohodnotnou část sama sebe?
  • shodit okovy svazujících vzorců chování, které jsme nevědomky převzali od předchozích generací našich předků?
  • jednou provždy nahlédnout a ukončit rodovou zátěž, která ti do teď omezovala život?
  • vědět, že tvoje děti už to žít nemusí?
 

Pro koho je program vhodný?

Pro každou ženu, která chce odkrýt pravé příčiny krize, dlouhodobé frustrace, zdravotních problémů a zároveň hledá efektivní cestu k jejich řešení.

Kolik to bude stát?

Cena jednoho setkání je 1500,- Kč

  • délka sezení je 1,5h, další setkání plánujeme vždy po 2-3 týdnech
  • setkání je buď osobní, nebo je možné absolvovat celý program na dálku po telefonu
  • písemné shrnutí v případě zájmu poskytuji za příplatek 500,- Kč
 

Jsem plátce DPH a všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21%.