Taťána Rovnerová průvodce ve vztahu těla a výživy
Kontakt

Nadechni se a leť

Transformující cyklus terapeutických setkání

Myslím tím - nadechni se a leť k sobě.

Ať je to nespokojenost, frustrace, krize, nemoc nebo vyhoření: vždycky musíš hledat, proč ti daná věc přišla do života. Teprve pak může z tvého života zmizet. Provedu tě 12 týdenním sebepoznávacím procesem, kdy postupně odhalíš hluboce ukryté příčiny svojí současné situace.

Sama podobnou cestou procházím už několik let. Svého času jsem měla docela vážně nemocné dítě, nadváhu a ukřivděný vztek na celý svět. Taky mě to pěkně semlelo a vůbec jsem nechápala, proč se mi to všechno děje.

Cestu ven jsem hledala složitě, a paradoxně možná proto jsem měla příležitost si zmapovat, co je efektivní, a co ne. Pokud se v tom nechceš plácat zbytečně dlouho, je třeba co nejdříve začít pracovat zároveň ve třech vrstvách - na úrovni těla, lásky k sobě a dalšího směřování tvé duše.

Ráda se stanu průvodcem na cestě k tvojí energii, k tvému rozletu.

Jak to funguje?

Půjdeme na to přes tělo, protože právě tělo bylo to první, co tě upozornilo, že je něco špatně. Ale nezůstaneme jen u něj. Tělo a jeho bolístky (včetně nadváhy) je jako blikající kontrolka, podává nám zprávu, že se v našem životě děje něco jinak, než by mělo.

Zkusíme spolu najít souvislost mezi zprávami těla a tvojí životní situací. Současně se podíváme na způsoby, jak z toho ven.

Během naší práce se také celou dobu budeme snažit hledat zdroje, které tě nabíjí energií. A najdeme cestu, jak bys mohla mít tyto zdroje k dispozici každý den.

12 týdenní celostní program se skládá ze 7 setkání (délka 1,5 - 2h). Vídat se můžeme v mojí pracovně (Plzeň nebo Plasy), venku v přírodě, případně po Skypu. Budeme kombinovat všechny možnosti podle potřeby.

Po každém setkání ti následně pošlu e-mail se shrnutím toho, k čemu jsme se dostali. Zároveň ti nastíním, na čem můžeš pracovat do příště.

Co budu chtít po tobě?

Velmi důležitá je tvoje ochota podívat se na své strachy, podvědomé vzorce a programy. A nejen to. Je potřeba dále pracovat na propuštění všech negativních přesvědčení, které ti brání volně dýchat.

Nebudeš na to sama. Po celou dobu budu fungovat jako tvoje podpora, kdykoli budeš potřebovat.

Představ si, jaké by to bylo:

  • přijímat své tělo a mít ho ráda právě takové, jaké je?
  • nadechnout se BEZ svírání těch největších strachů?
  • sebrat odvahu, podívat se na svůj stín a pak ho přijmout jako plnohodnotnou část sama sebe?
  • shodit okovy svazujících vzorců chování, které jsme nevědomky převzali od předchozích generací našich předků?
  • jednou provždy nahlédnout a ukončit rodovou zátěž, která ti do teď omezovala život?
  • vědět, že tvoje děti už to žít nemusí?

Pro koho je program vhodný?

Pro každého (muže nevyjímaje), kdo chce odkrýt pravé příčiny krize, dlouhodobé frustrace, zdravotních problémů a zároveň hledá efektivní cestu k jejich řešení.

Kolik to bude stát?

Cena programu je 9 900,- Kč a zahrnuje:

  • 7 terapeutických setkání
  • písemné shrnutí a další doporučení po každém setkání
  • průběžnou podporu (e-mail, telefon)

Zajímá mě to

Napište mi