Taťána Rovnerová průvodce ve vztahu těla a výživy
Kontakt

Jak pracuji

Vždy mě lákalo nahlédnout do tajů lidského nitra. K psychologii samotné jsem se dostala při svém studiu na pedagogické fakultě a pak během své praxe, kdy jsem několik let vyučovala psychologii na gymnáziu. Život mě také zavedl ke studiu archeologie, po jehož dokončení se mi hned narodily děti. Právě díky nim se moje pozornost obrátila k tělu, výživě a jejich souvislosti s psychikou. A dnes se všechno, co jsem se kdy naučila, trochu netradičně, ale přirozeně a logicky propojilo v mojí práci.

Podobně jako archeolog pomáhám klientům odkrývat jednotlivé vrstvy jejich bytosti, ukazuji cestu, jak se dostat k pokladům, ke svým vnitřním zdrojům, které si ve své duši každý z nás nosíme, jen si někdy různými strachy a obavami k nim „zazdíme přístup“. A při tom všem myslíme i na tělo a jeho potřeby, které se s respektem učíme naplňovat.

Jaké nástroje používám

Princip zrcadlení

Jako zrcadlo nám kromě našeho těla slouží nejbližší lidé kolem nás – nejčastěji naše děti a partner. To, co nás na ostatních hodně štve, vytáčí nebo děsí, všude, kde jsou přítomny silné emoce – tam hledejme něco svého. Podívejme se dovnitř a pátrejme po zranění, kterého se daná situace tak silně dotkla.

Během rozkrývání tvého příběhu se budu na tvůj problém dívat z úplně jiného úhlu pohledu než ty, ze své pozice mám možnost vidět souvislosti, které jsou pro tebe jen těžko postřehnutelné. Pomůžu ti rozpoznat spojitosti problému, který řešíš, s tvými nevědomými přesvědčeními a vzorci, na jejichž rozpuštění pak můžeme dál pracovat.

Princip oběť – tvůrce

Jakmile se naučíš rozpoznat sama sebe v pozici oběti, jakmile uvidíš situace, ve kterých se cítíš jako loutka ovládaná cizími silami, máš v ruce klíč k uchopení zodpovědnosti za svůj život. V ten okamžik se staneš tvůrcem situace a z pozice oběti vystoupíš.

Velmi osvobozující je poznání, že za žádné tvé příkoří nemohou ti druzí, ale problém je jen a jen u tebe. Což zároveň znamená, že jen a jen ty máš ve své moci ho vyřešit.

Čím více bude situací, kdy sama sebe dokážeš uvidět jako oběť a vystupovat z ní, tím svobodnější postupně budeš.

Práce se stínem a podvědomými programy

Společně se také zaměříme se na odkrývání podvědomých přesvědčení a programů, které většinou pocházejí z dětství. Problémem je, že „dětský“ program zůstává aktivní, i když už není potřebný, a výrazně v mnoha sférách pak omezuje náš život. Rozpoznání a rozpuštění takového programu je nejen velmi úlevné, ale hlavně léčivé.

Po nazření podvědomého programu se pak můžeš podívat na svůj stín, a to z jiné perspektivy a přijmout ho jako součást sebe sama.

Moje nabídka

Každý z nás je jiný, unikátní osobnost s jinými potřebami. Spolupráci vždy přizpůsobuji právě potřebám, přáním a možnostem konkrétního klienta. Níže uvádím nejčastěji využívané varianty:

 • Jednorázová konzultace (1 – 1,5 h) – 1 000,- Kč
  v mojí pracovně v Plzni nebo v Plasích
 • Konzultace v přírodě (2 – 3 h) – 1 800,- Kč
  v okolí Plzně, Plas nebo Manětína
 • Program Cesta ke zdraví – 3 500,- Kč
 • Nadechni se a leť - transformační cyklus 7 terapeutických setkání – 8 900,- Kč
 • Workshop pro více osob - na míru - cena dohodou

Co můžeš očekávat?

 • Pozornost, empatii a podporu
 • Bezpodmínečné přijetí – budu naslouchat Tvému příběhu bez hodnocení a posuzování
 • Celostní přístup

Zajímá mě to

Napište mi